спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4167 |
| диаметър | 308 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 47 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2615
|
|
ATE 24012801821
|
|
ATE 24O128O1821
|
|
BOSCH 0986479198
|
|
BOSCH O986479198
|
|
BREMBO 09982110
|
|
BREMBO 09982111
|
|
BREMBO O9982111
|
|
BREMBO O998211O
|
|
PILENGA V783
|
|
TRW DF4259S
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
RENAULT 8200019581
|
|
RENAULT 82OOO19581
|
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 207 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 207 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 140 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 140 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 173 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 173 коня | дизел |
