спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4170C |
| диаметър | 258 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 43,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ALFA DR6083
|
|
ALFA DR6O83
|
|
APEC braking DSK2647
|
|
ATE 24012301131
|
|
ATE 24O123O1131
|
|
BLUE PRINT ADF124309
57.2 €
-20%
45.76 €
|
|
BLUE PRINT ADF1243O9
|
|
BOSCH 0986479566
|
|
BOSCH 0986479S38
|
|
BOSCH O986479566
|
|
Brake ENGINEERING DI956758
|
|
BREMBO 09A96824
|
|
BREMBO O9A96824
|
|
CAR 1421475
|
|
FERODO DDF1740
61.2 €
-20%
48.96 €
|
|
FERODO DDF174O
|
|
JURATEK FOR163
|
|
MINTEX MDC1907
|
|
MINTEX MDC19O7
|
|
TRW DF6399
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FORD 1523795
|
|
FORD 1535924
|
|
FORD 1546835
|
|
FORD 1679853
|
|
FORD 8V511125AB
|
|
FORD 8V511125AC
|
|
FORD 8V511125AD
|
| Ford FIESTA VI | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FIESTA VI | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 65 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 100 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 125 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 105 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 80 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 140 коня | бензин |
