спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4172 |
| диаметър | 312 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 73,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2705
|
|
APEC braking DSK27O5
|
|
ATE 24012402031
|
|
ATE 24O124O2O31
|
|
BLUE PRINT ADB114308
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
BLUE PRINT ADB1143O8
|
|
BOSCH 0986479381
|
|
BOSCH 0986479381
|
|
BOSCH O986479381
|
|
BOSCH O986479381
|
|
Brake ENGINEERING DI956769
|
|
BREMBO 09B33721
|
|
BREMBO O9B33721
|
|
FEBI BILSTEIN 30541
68.51 €
-20%
54.81 €
|
|
FEBI BILSTEIN 3O541
|
|
FERODO DDF1717
144.97 €
-20%
115.98 €
|
|
JURATEK BMW161
|
|
MINTEX MDC1912
|
|
TRUSTING DF1276
|
|
TRW DF4807S
82.83 €
-20%
66.26 €
|
|
TRW DF48O7S
|
|
BMW 3411679221
|
|
BMW 3411685500
|
|
BMW 34116855OO
|
|
BMW 3411855006
|
|
BMW 3411855OO6
|
|
BMW 34116774875
|
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 177 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E93) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 218 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 218 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 177 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 143 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 218 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 177 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 177 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 177 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 177 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 218 коня | бензин |
| BMW X1 (E84) | 143 коня | дизел |
| BMW X1 (E84) | 143 коня | дизел |
| BMW X1 (E84) | 177 коня | дизел |
| BMW X1 (E84) | 177 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 313 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 258 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 258 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 218 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 200 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 200 коня | дизел |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | 190 коня | дизел |
