спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4186C |
| диаметър | 282 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 47,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 0986479781
|
|
HONDA 45251SJHE10
|
|
HONDA 45251SJHE1O
|
| Honda FR-V (BE) | 140 коня | дизел |
