спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4191 |
| диаметър | 276 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 45,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 13502044
|
|
VAUXHALL 13502045
|
|
VAUXHALL 135O2O44
|
|
VAUXHALL 135O2O45
|
|
VAUXHALL 509069
|
|
VAUXHALL 5O9O69
|
|
ALFA DR6311
|
|
APEC braking DSK2753
|
|
BLUE PRINT ADG043168
42.23 €
-20%
33.78 €
|
|
BLUE PRINT ADGO43168
|
|
BLUE PRINT ADW194308
|
|
BLUE PRINT ADW1943O8
|
|
BOSCH 0986479643
|
|
BOSCH O986479643
|
|
Brake ENGINEERING DI956865
|
|
BREMBO 09B35510
|
|
BREMBO O9B3551O
|
|
FERODO DDF1869
116.29 €
-20%
93.03 €
|
|
JURATEK VAU162
|
|
KAVO PARTS BR1221
|
|
KAVO PARTS BR1221C
|
|
MINTEX MDC2131
|
|
TRW DF7475
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
UNIPART GBD2097
|
|
UNIPART GBD2O97
|
|
OPEL 13502044
|
|
OPEL 13502045
|
|
OPEL 135O2O44
|
|
OPEL 135O2O45
|
|
OPEL 509069
|
|
OPEL 569073
|
|
OPEL 569O73
|
|
OPEL 5O9O69
|
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 101 коня | бензин |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 116 коня | бензин |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 120 коня | бензин |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 180 коня | бензин |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 95 коня | дизел |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 110 коня | дизел |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 125 коня | дизел |
| Opel ASTRA J Sports Tourer | 160 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 120 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 87 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 100 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 180 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 95 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 110 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 125 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 160 коня | дизел |
