спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4193 |
| диаметър | 278 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 47,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2810
|
|
APEC braking DSK281O
|
|
ATE 24012402371
|
|
ATE 24O124O2371
|
|
BLUE PRINT ADG043125
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
BLUE PRINT ADGO43125
|
|
BOSCH 0986479649
|
|
BOSCH O986479649
|
|
BREMBO 09A91810
|
|
BREMBO O9A9181O
|
|
JAPANPARTS DIW11
|
|
KAVO PARTS BR1212
|
|
MINTEX MDC2233
|
|
TRW DF6031
|
|
TRW DF6O31
|
|
CHEVROLET 96329364
|
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 144 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 156 коня | бензин |
