спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4194 |
| диаметър | 258 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 58 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JAPANPARTS DPW02
|
|
JAPANPARTS DPWO2
|
|
KAVO PARTS BR1217
|
|
CHEVROLET 96389659
|
| Chevrolet EVANDA | 131 коня | бензин |
