спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4199 |
| диаметър | 268 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 45,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 13502134
|
|
VAUXHALL 13502135
|
|
VAUXHALL 135O2134
|
|
VAUXHALL 135O2135
|
|
VAUXHALL 569072
|
|
VAUXHALL 569074
|
|
VAUXHALL 569O72
|
|
VAUXHALL 569O74
|
|
APEC braking DSK2755
|
|
ATE 24011201881
|
|
ATE 24O112O1881
|
|
BLUE PRINT ADW194306
|
|
BLUE PRINT ADW1943O6
|
|
BOSCH 0986479645
|
|
BOSCH O986479645
|
|
Brake ENGINEERING DI956866
|
|
BREMBO 08B35710
|
|
BREMBO O8B3571O
|
|
FERODO DDF1872
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
JURATEK VAU163
|
|
MINTEX MDC2132
|
|
TRW DF6340
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
TRW DF634O
|
|
UNIPART GBD2098
|
|
UNIPART GBD2O98
|
|
CHEVROLET 13502136
|
|
CHEVROLET 135O2136
|
|
OPEL 13502134
|
|
OPEL 13502135
|
|
OPEL 135O2134
|
|
OPEL 135O2135
|
|
OPEL 569072
|
|
OPEL 569074
|
|
OPEL 569O72
|
|
OPEL 569O74
|
| Opel ASTRA J | 87 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 100 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 180 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 95 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 110 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 125 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 160 коня | дизел |
| Opel MOKKA | 140 коня | бензин |
| Opel MOKKA | 116 коня | бензин |
| Opel MOKKA | 131 коня | дизел |
| Opel MOKKA | 131 коня | дизел |
