спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4216 |
| диаметър | 310 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 14,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 67,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2807
|
|
APEC braking DSK28O7
|
|
BLUE PRINT ADT343182C
305.86 €
-20%
244.68 €
|
|
KAVO PARTS BR9474
|
|
KAVO PARTS BR9474C
|
|
LEXUS 4243150060
|
|
LEXUS 424315OO6O
|
| Lexus LS (UCF30) | 282 коня | бензин |
