спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4226C |
| диаметър | 300 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 57,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2044230712
|
|
MERCEDES-BENZ 2O4423O712
|
|
MERCEDES-BENZ A2044230712
|
|
MERCEDES-BENZ A2O4423O712
|
|
APEC braking DSK2613
|
|
ATE 24012002081
|
|
ATE 24O12OO2O81
|
|
BOSCH 0986479411
|
|
BOSCH O986479411
|
|
BREMBO 09A76010
|
|
BREMBO 09A76011
|
|
BREMBO O9A76O11
|
|
BREMBO O9A76O1O
|
|
FERODO DDF1700
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
FERODO DDF17OO
|
|
MINTEX MDC2051
|
|
MINTEX MDC2O51
|
| Mercedes C-CLASS (W204) | 306 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 272 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 292 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 231 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 231 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 231 коня | дизел |
