спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4231 |
| диаметър | 320 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 44 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2880
|
|
APEC braking DSK288O
|
|
BLUE PRINT ADN143141
52.7 €
-20%
42.16 €
|
|
Brake ENGINEERING DI956807
|
|
Brake ENGINEERING DI9568O7
|
|
BREMBO 09B35410
|
|
BREMBO O9B3541O
|
|
MINTEX MDC2178
|
|
TRW DF4989S
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
NISSAN 40206ET01A
|
|
NISSAN 4O2O6ETO1A
|
|
RENAULT 402069828R
|
|
RENAULT 40206JY01A
|
|
RENAULT 4O2O69828R
|
|
RENAULT 4O2O6JYO1A
|
| Renault KOLEOS (HY_) | 150 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 150 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 173 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 171 коня | бензин |
| Renault KOLEOS (HY_) | 171 коня | бензин |
