спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4239C |
| диаметър | 302 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 40,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30769059
|
|
VOLVO 3O769O59
|
|
APEC braking DSK2621
|
|
ATE 24011101471
|
|
ATE 24O111O1471
|
|
BOSCH 0986479397
|
|
BOSCH O986479397
|
|
Brake ENGINEERING DI956785
|
|
BREMBO 08A53710
|
|
BREMBO 08A53711
|
|
BREMBO O8A53711
|
|
BREMBO O8A5371O
|
|
FERODO DDF1720
65.59 €
-20%
52.47 €
|
|
FERODO DDF172O
|
|
MINTEX MDC2054
|
|
MINTEX MDC2O54
|
|
NK 204857
|
|
NK 2O4857
|
|
TRW DF6187
54.71 €
-20%
43.77 €
|
| Volvo V60 | 203 коня | бензин |
| Volvo V60 | 163 коня | дизел |
| Volvo V60 | 205 коня | дизел |
| Volvo V60 | 150 коня | бензин |
| Volvo V60 | 180 коня | бензин |
| Volvo V60 | 241 коня | бензин |
| Volvo V60 | 305 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 243 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 304 коня | бензин |
| Volvo V60 | 114 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 215 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 163 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 163 коня | дизел |
| Volvo V60 | 180 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Volvo S80 II (AS) | 185 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 316 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 200 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 238 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 238 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 286 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 185 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 238 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 286 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 185 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 238 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 185 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 145 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 238 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 136 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 185 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 200 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S80 II (AS) | 146 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V70 III (BW) | 200 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V70 III (BW) | 146 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo XC70 II | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 136 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 286 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 231 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S80 II (AS) | 175 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 205 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 205 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 175 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 231 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V70 III (BW) | 205 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 205 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 205 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 109 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 231 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 203 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 146 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 175 коня | дизел |
| Volvo V60 | 136 коня | дизел |
| Volvo V60 | 163 коня | дизел |
