спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4250 |
| диаметър | 293 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 47 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2662
|
|
ATE 24012802171
|
|
ATE 24O128O2171
|
|
BLUE PRINT ADH243104
52.47 €
-20%
41.98 €
|
|
BLUE PRINT ADH2431O4
|
|
BOSCH 0986479456
|
|
BOSCH O986479456
|
|
Brake ENGINEERING DI956788
|
|
BREMBO 09A86610
|
|
BREMBO O9A8661O
|
|
FERODO DDF1820
89.26 €
-20%
71.41 €
|
|
FERODO DDF182O
|
|
KAVO PARTS BR2261
|
|
KAVO PARTS BR2261C
|
|
MINTEX MDC2104
|
|
MINTEX MDC21O4
|
|
TRW DF4857S
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
TRW DF7373
|
|
HONDA 45251SWWG01
|
|
HONDA 45251SWWGO1
|
| Honda CR-V III (RE) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V III (RE) | 140 коня | дизел |
| Honda CR-V III (RE) | 150 коня | дизел |
