спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4252 |
| диаметър | 256 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,6 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 88 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 40 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2691
|
|
BLUE PRINT ADZ94328
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
BREMBO 09A30510
|
|
BREMBO 09B26710
|
|
BREMBO O9A3O51O
|
|
BREMBO O9B2671O
|
|
WOKING D6116310
|
|
ISUZU 8973606760
|
|
ISUZU 8973606770
|
|
ISUZU 89736O676O
|
|
ISUZU 89736O677O
|
| Isuzu D-MAX (8DH) | 163 коня | дизел |
