спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4271 |
| диаметър | 231 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 51,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2781
|
|
ATE 24012002251
|
|
ATE 24O12OO2251
|
|
BLUE PRINT ADK84332
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
KAVO PARTS BR8720
|
|
MINTEX MDC2167
|
|
TRW DF6214
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
TRW DF6227
|
|
SUZUKI 402064A00G
|
|
SUZUKI 4O2O64AOOG
|
| Suzuki ALTO (HA25, HA35) | 68 коня | бензин |
| Nissan PIXO (UA0) | 68 коня | бензин |
