спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4279 |
| диаметър | 292 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 70,7 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 45 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 13502137
|
|
VAUXHALL 135O2137
|
|
APEC braking DSK2756
|
|
APEC braking DSK2829
|
|
ATE 24011201891
|
|
ATE 24O112O1891
|
|
BLUE PRINT ADG043160
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
BLUE PRINT ADGO4316O
|
|
BLUE PRINT ADW194307
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
BLUE PRINT ADW1943O7
|
|
Brake ENGINEERING DI956868
|
|
BREMBO 08B35110
|
|
BREMBO 08B35111
|
|
BREMBO O8B35111
|
|
BREMBO O8B3511O
|
|
FERODO DDF1871
102.28 €
-20%
81.83 €
|
|
JURATEK VAU165
|
|
MINTEX MDC2134
|
|
TRW DF6363
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
TRW DF6370
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
TRW DF637O
|
|
UNIPART GBD2099
|
|
UNIPART GBD2O99
|
|
OPEL 13502137
|
|
OPEL 135O2137
|
| Chevrolet ORLANDO (J309) | 141 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 120 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 140 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 140 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 120 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 160 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 165 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 130 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 110 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 115 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 150 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel ASTRA J | 87 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 100 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 180 коня | бензин |
| Opel ASTRA J | 95 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 110 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 125 коня | дизел |
| Opel ASTRA J | 160 коня | дизел |
