спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4281 |
| диаметър | 280 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 47,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BREMBO 09957440
|
|
BREMBO O995744O
|
|
NIPPARTS J3300510
|
|
NIPPARTS J33OO51O
|
|
TRW DF6270
|
|
WOKING P6120810
|
|
KIA 517121H100
|
|
KIA 517121H1OO
|
| Kia VENGA (YN) | 90 коня | бензин |
| Kia VENGA (YN) | 125 коня | бензин |
| Kia VENGA (YN) | 90 коня | дизел |
| Kia VENGA (YN) | 128 коня | дизел |
| Kia VENGA (YN) | 75 коня | дизел |
| Kia VENGA (YN) | 116 коня | дизел |
