спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4283 |
| диаметър | 296 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 43,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADN143149
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
KAVO PARTS BR6833
|
|
KAVO PARTS BR6833C
|
|
TRW DF6533
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
NISSAN 402061KC2A
|
|
NISSAN 4O2O61KC2A
|
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 200 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour IV | 120 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 218 коня | бензин |
