спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4288 |
| диаметър | 290 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 63,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KAVO PARTS BR8237
|
|
KAVO PARTS BR8237C
|
|
SUBARU 26700AJ010
|
|
SUBARU 267OOAJO1O
|
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 167 коня | бензин |
