спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4295 |
| диаметър | 252 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 62,2 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 48,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2543
|
|
ATE 24011801441
|
|
ATE 24O118O1441
|
|
BLUE PRINT ADG043142
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
BLUE PRINT ADGO43142
|
|
BREMBO 09A86710
|
|
BREMBO O9A8671O
|
|
CAR 1421296
|
|
KAVO PARTS BR3257
|
|
MINTEX MDC2166
|
|
QUINTON HAZELL BDC5755
|
|
TRW DF6116
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
HYUNDAI 5171207700
|
|
HYUNDAI 517120X700
|
|
HYUNDAI 51712O77OO
|
|
HYUNDAI 51712OX7OO
|
| Kia PICANTO (BA) | 75 коня | дизел |
| Hyundai i10 (PA) | 75 коня | дизел |
