спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4306 |
| диаметър | 330 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 64,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30645223
|
|
VOLVO 3O645223
|
|
APEC braking DSK2688
|
|
Brake ENGINEERING DI956680
|
|
Brake ENGINEERING DI95668O
|
|
BREMBO 09861511
|
|
BREMBO O9861511
|
|
FERODO DDF1683
148.68 €
-20%
118.95 €
|
|
TRW DF4729
|
