спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4319 |
| диаметър | 256 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 24 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADM54379C
|
|
MAZDA UG5933251
|
