спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4320 |
| диаметър | 305 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 90 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 71,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93197406
|
|
VAUXHALL 931974O6
|
|
APEC braking DSK2839
|
|
ATE 24011201911
|
|
ATE 24O112O1911
|
|
BLUE PRINT ADN143165
45.67 €
-20%
36.54 €
|
|
BLUE PRINT ADR143165
|
|
BLUE PRINT ADR164313
|
|
BOSCH 0986479717
|
|
BOSCH O986479717
|
|
BREMBO 08B82910
|
|
BREMBO O8B8291O
|
|
JURATEK REN196
|
|
MINTEX MDC2241
|
|
TEXTAR 92228700
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
TEXTAR 922287OO
|
|
TRW DF6120
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
TRW DF612O
|
|
TRW DF6179
|
|
WOKING P6141200
|
|
OPEL 4419362
|
|
RENAULT 432000367R
|
|
RENAULT 432OOO367R
|
| Renault MASTER III автобус (JV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III автобус (JV) | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 101 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 101 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 146 коня | дизел |
