спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4322 |
| диаметър | 290 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 34,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2974
|
|
BREMBO 08868220
|
|
BREMBO 08868221
|
|
BREMBO O8868221
|
|
BREMBO O886822O
|
|
JURATEK CIT148
|
|
MINTEX MDC2268
|
|
TRW DF6632
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
CITROEN 4249F7
|
|
PEUGEOT 4249F7
|
| Citroen C4 II (B7) | 156 коня | бензин |
| Citroen DS4 | 200 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 200 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 120 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 174 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 140 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 200 коня | бензин |
