спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4328 |
| диаметър | 302 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 24,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 90 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 69,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93197403
|
|
VAUXHALL 931974O3
|
|
APEC braking DSK2838
|
|
BLUE PRINT ADR164312
58.79 €
-20%
47.03 €
|
|
BOSCH 0986479716
|
|
BOSCH O986479716
|
|
BREMBO 09B63310
|
|
BREMBO 14679610
|
|
BREMBO 1467961O
|
|
BREMBO 14679650
|
|
BREMBO 1467965O
|
|
BREMBO O9B6331O
|
|
JURATEK REN179
|
|
KAVO PARTS BR6827
|
|
MINTEX MDC2240
|
|
MINTEX MDC224O
|
|
TEXTAR 92228600
|
|
TEXTAR 922286OO
|
|
TRW DF6131S
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
WOKING P6147510
|
|
OPEL 418051
|
|
OPEL 418O51
|
|
RENAULT 8200688880
|
|
RENAULT 82OO68888O
|
| Opel MOVANO B автобус | 101 коня | дизел |
| Opel MOVANO B автобус | 125 коня | дизел |
| Opel MOVANO B автобус | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III автобус (JV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III автобус (JV) | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 101 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 101 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 146 коня | дизел |
