спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4330 |
| диаметър | 314 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 49,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2951
|
|
ATE 24013002201
|
|
ATE 24O13OO22O1
|
|
BOSCH 0986479735
|
|
BOSCH O986479735
|
|
Brake ENGINEERING DI956946
|
|
MINTEX MDC2317
|
|
PILENGA V213
|
|
SEAT 1K0615301AJ
|
|
SEAT 1KO6153O1AJ
|
|
VW 1K0615301AJ
|
|
VW 1KO6153O1AJ
|
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 200 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 200 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 116 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7N1, 7N2) | 170 коня | дизел |
