спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4344 |
| диаметър | 302 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на дупките | 8 |
| центриращ диаметър | 120,1 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 50,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 4421180
|
|
VAUXHALL 442118O
|
|
VAUXHALL 93168942
|
|
APEC braking DSK2865
|
|
ATE 24011801531
|
|
ATE 24O118O1531
|
|
BLUE PRINT ADN143160
71.09 €
-20%
56.87 €
|
|
BLUE PRINT ADN14316O
|
|
Brake ENGINEERING DI956950
|
|
Brake ENGINEERING DI95695O
|
|
BREMBO 08A65010
|
|
BREMBO O8A65O1O
|
|
KAVO PARTS BR6826
|
|
MINTEX MDC2294
|
|
PILENGA 5782
|
|
TRW DF6372
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
ZIMMERMANN 430262620
|
|
ZIMMERMANN 43O26262O
|
|
OPEL 4421180
|
|
OPEL 442118O
|
|
OPEL 93168942
|
|
RENAULT 432067943R
|
|
RENAULT 432O67943R
|
| Nissan NV400 кутия | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 146 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 101 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 101 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III кутия (FV) | 146 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 125 коня | дизел |
| Renault MASTER III (бордова) платформа/ шаси (EV, HV, UV) | 146 коня | дизел |
| Opel MOVANO B кутия | 101 коня | дизел |
| Opel MOVANO B кутия | 125 коня | дизел |
| Opel MOVANO B кутия | 146 коня | дизел |
| Opel MOVANO B (бордова) платформа/ шаси | 101 коня | дизел |
| Opel MOVANO B (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Opel MOVANO B (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
