спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4387 |
| диаметър | 356 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 36,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012202731
|
|
ATE 24O122O2731
|
|
BOSCH 0986479749
|
|
BOSCH O986479749
|
|
PILENGA V212
|
|
TRISCAN 8120291050C
|
|
TRISCAN 812O291O5OC
|
|
AUDI 4H0615601F
|
|
AUDI 4HO6156O1F
|
