спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4533C |
| диаметър | 280 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 50,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18135
|
|
APEC braking DSK2982
|
|
Brake ENGINEERING DI9566916
|
|
BREMBO 08B60110
|
|
BREMBO O8B6O11O
|
|
MINTEX MDC2357
|
|
TRW DF6150
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
TRW DF615O
|
|
FORD 1683383
|
|
FORD AV612A3315BA
|
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 105 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 182 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 95 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 105 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 182 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 95 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 163 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 140 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 163 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 140 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 136 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 85 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 100 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 100 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
