спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4536 |
| диаметър | 280 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 44 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MINTEX MDC2515
|
|
PAGID 55546
|
|
TEXTAR 92254603
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
TEXTAR 922546O3
|
|
DACIA 402060540R
|
|
DACIA 4O2O6O54OR
|
| Dacia LODGY | 83 коня | бензин |
| Dacia LODGY | 90 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 75 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 90 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 115 коня | бензин |
| Dacia DOKKER | 83 коня | бензин |
| Dacia LODGY | 115 коня | бензин |
| Dacia LODGY | 107 коня | дизел |
| Dacia DOKKER Express | 83 коня | бензин |
| Dacia DOKKER Express | 75 коня | дизел |
| Dacia DOKKER Express | 90 коня | дизел |
| Dacia DOKKER Express | 114 коня | бензин |
