спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4560 |
| диаметър | 280 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 43,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18150
|
|
A.B.S. 1815O
|
|
APEC braking DSK2610
|
|
APEC braking DSK261O
|
|
APEC braking DSK2851
|
|
BENDIX 562700BC
|
|
BENDIX 5627OOBC
|
|
BOSCH 0986479A08
|
|
BOSCH O986479AO8
|
|
CAR 1421726
|
|
fri.tech. DF1418
|
|
JURID 562700JC
|
|
JURID 5627OOJC
|
|
REMSA 61443
|
|
TRISCAN 8120111039C
|
|
TRISCAN 812O111O39C
|
|
BMW 34216784389
|
| Mini MINI купе (R58) | 211 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 211 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 211 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 211 коня | бензин |
