спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4648 |
| диаметър | 285 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 59,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2637
|
|
MINTEX MDC2391
|
|
TRW DF6386
51.13 €
-20%
40.9 €
|
|
JEEP 52128411AA
|
|
JEEP 52128411AB
|
|
JEEP K52128411AA
|
|
JEEP K52128411AB
|
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 147 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 211 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 143 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 163 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 147 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (KJ) | 204 коня | бензин |
