спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4674C |
| диаметър | 283 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71,07 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 48 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18439
|
|
BOSCH 0986479C35
|
|
Brake ENGINEERING DI957034
|
|
MINTEX MDC2600
|
|
CITROEN 9805961480
|
| Citroen C4 Picasso II | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 115 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 165 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 130 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 99 коня | дизел |
