спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4675 |
| диаметър | 264 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 40,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 569418
|
|
VAUXHALL 93190227
|
|
A.B.S. 17967
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
APEC braking DSK2620
|
|
ATE 24011003471
|
|
BOSCH 0986479S88
|
|
MINTEX MDC2230
|
|
TRW DF3369
|
|
OPEL 569418
|
|
OPEL 93190227
|
| Opel CORSA D | 125 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 130 коня | дизел |
