спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4676C |
| диаметър | 300 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 48,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31341643
|
|
VOLVO 31381375
|
|
A.B.S. 18273
|
|
ATE 24012501621
|
|
BOSCH 0986479701
|
|
MINTEX MDC2530
|
| Volvo V40 хетчбек | 180 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 180 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 150 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 180 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 254 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 214 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 120 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 254 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 245 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 200 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 245 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 122 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 152 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 122 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 190 коня | бензин |
| Volvo V40 хетчбек | 152 коня | бензин |
