спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4681C |
| диаметър | 308 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 13 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 122,45 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 25,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FORD 1815599
|
|
FORD BK312A315AB
|
| Ford TRANSIT кутия | 155 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси | 155 коня | дизел |
