спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4682 |
| диаметър | 280 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 50,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18135
|
|
ATE 24011101721
|
|
MINTEX MDC2357
|
|
TRW DF6150
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
FORD 1683384
|
| Ford TRANSIT CONNECT кутия | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT кутия | 95 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT кутия | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT кутия | 100 коня | бензин |
| Ford TRANSIT CONNECT кутия | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT кутия | 120 коня | дизел |
