спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4683C |
| диаметър | 320 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 47,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18177
|
|
APEC braking DSK2922
|
|
ATE 24012802581
|
|
BLUE PRINT ADG043180
55.39 €
-20%
44.31 €
|
|
BOSCH 0986479A21
|
|
MINTEX MDC2343
|
|
HYUNDAI 517122T100
|
| Hyundai i40 CW (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 177 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 136 коня | дизел |
| Kia OPTIMA | 170 коня | бензин |
| Kia OPTIMA | 136 коня | дизел |
| Kia OPTIMA | 190 коня | бензин/ електро |
| Hyundai i40 (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 178 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 (VF) | 136 коня | дизел |
| Hyundai i40 (VF) | 165 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 141 коня | дизел |
