спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4689C |
| диаметър | 323 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 34,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 0986479A90
|
|
MINTEX MDC2599
|
|
CITROEN 4249L6
|
|
PEUGEOT 4249L6
|
| Citroen DS3 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 156 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 200 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 150 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 208 коня | бензин |
