спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4696C |
| диаметър | 304 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 48,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18179
|
|
APEC braking DSK2864
|
|
BOSCH 0986479A89
|
|
Brake ENGINEERING DI956997
|
|
TRW DF6419
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
CITROEN 4249K1
|
|
PEUGEOT 4249K1
|
| Citroen C4 Picasso II | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 125 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 82 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 92 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 131 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 92 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 115 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 131 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 110 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 99 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 99 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 165 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW II | 115 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 125 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 163 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW II | 180 коня | дизел |
| Peugeot 308 II | 115 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 II | 163 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 130 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 99 коня | дизел |
