спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9012 |
| диаметър | 334 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 51 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17681
|
|
APEC braking DSK2557
|
|
ASHIKA 60022025
|
|
ASHIKA 6OO22O25
|
|
ATE 24013002021
|
|
ATE 24O13OO2O21
|
|
BLUE PRINT ADT343202
|
|
BLUE PRINT ADT343202C
263.94 €
-20%
211.15 €
|
|
BLUE PRINT ADT3432O2
|
|
BLUE PRINT ADT3432O2C
|
|
fri.tech. DF1033
|
|
fri.tech. DF1O33
|
|
HP (ZEBRA) 58350
|
|
HP (ZEBRA) 5835O
|
|
JAPANPARTS DI2025
|
|
JAPANPARTS DI2O25
|
|
KAVO PARTS BR9479
|
|
KAVO PARTS BR9479C
|
|
MINTEX MDC2353R
|
|
NK 2045105
|
|
NK 2O451O5
|
|
sbs 18152045105
66.75 €
-0%
66.75 €
|
|
sbs 18152O451O5
|
|
TRUSTING DF1033
82.64 €
-0%
82.64 €
|
|
TRUSTING DF1O33
|
|
TRW DF4856S
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
LEXUS 4351222260
|
|
LEXUS 435122226O
|
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 249 коня | бензин |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 283 коня | бензин |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 296 коня | бензин/ електро |
