спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9029RSC |
| диаметър | 274 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 25 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 82,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2233
|
|
ATE 24011101662
|
|
ATE 24O111O1662
|
|
BENDIX 562368B
|
|
BOSCH 0986479270
|
|
BOSCH BD1119
|
|
BOSCH O98647927O
|
|
BREMBO 08A23847
|
|
BREMBO O8A23847
|
|
BRT Bearings PWK0743
|
|
BRT Bearings PWKO743
|
|
COMLINE ADC1540
91.02 €
-20%
72.81 €
|
|
COMLINE ADC154O
|
|
FEBI BILSTEIN 24290
116.99 €
-20%
93.6 €
|
|
FEBI BILSTEIN 2429O
|
|
FERODO DDF1381
66.47 €
-20%
53.17 €
|
|
JURATEK REN141C
|
|
MINTEX MDC1566
|
|
PILENGA 5753K1
|
|
ROADHOUSE 669820
|
|
ROADHOUSE 66982O
|
|
SKF VKBD1006
|
|
SKF VKBD1OO6
|
|
SNR KF15573U
|
|
SWAG 60924290
|
|
SWAG 6O92429O
|
|
TRW DF4272BS
147.25 €
-20%
117.8 €
|
|
ZIMMERMANN 470242400
|
|
ZIMMERMANN 47O2424OO
|
|
RENAULT 7701206328
|
|
RENAULT 77O12O6328
|
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 90 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 98 коня | дизел |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 95 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 140 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 139 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 98 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 139 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 102 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 115 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) | 115 коня | бензин |
| Renault SCENIC I (JA0/1_) | 102 коня | бензин |
