спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9055 |
| диаметър | 326 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 52,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17918
120.25 €
-20%
96.2 €
|
|
APEC braking DSK2750
|
|
APEC braking DSK275O
|
|
ATE 24013002031
|
|
ATE 24O13OO2O31
|
|
BREMBO 09781221
|
|
BREMBO O9781221
|
|
COMLINE ADC0815V
110.22 €
-20%
88.18 €
|
|
COMLINE ADCO815V
|
|
FERODO DDF1749
129.99 €
-20%
103.99 €
|
|
KAVO PARTS BR8232
|
|
KAVO PARTS BR8232C
|
|
MINTEX MDC2335
|
|
SUBARU 26300FE070
|
|
SUBARU 263OOFEO7O
|
