спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9070 |
| диаметър | 385 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 33,5 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 59,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24013601031
|
|
ATE 24O136O1O31
|
