спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9077 |
| диаметър | 336 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 52 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30769057
|
|
VOLVO 3O769O57
|
|
APEC braking DSK2921
|
|
ATE 24012802101
|
|
ATE 24O128O21O1
|
|
BOSCH 0986479395
|
|
BOSCH O986479395
|
|
Brake ENGINEERING DI956692
|
|
Brake ENGINEERING DI956692S
|
|
BREMBO 09958611
|
|
BREMBO O9958611
|
|
FERODO DDF1680
79.95 €
-20%
63.96 €
|
|
FERODO DDF168O
|
|
MINTEX MDC2035
|
|
MINTEX MDC2O35
|
|
TRW DF4851S
148.79 €
-20%
119.03 €
|
| Volvo XC70 II | 243 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 304 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 215 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 163 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 185 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 316 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 200 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 238 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 238 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 286 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 185 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 238 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 286 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 185 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 238 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 185 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 145 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 238 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 136 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 185 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 200 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S80 II (AS) | 146 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V70 III (BW) | 200 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V70 III (BW) | 146 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo XC70 II | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 136 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 286 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 231 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S80 II (AS) | 175 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 205 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 205 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 175 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 205 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 205 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 205 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 109 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 231 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 203 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 146 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 175 коня | дизел |
