спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9092C |
| диаметър | 365 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 34,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 62,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2602
|
|
APEC braking DSK26O2
|
|
ATE 24013601091
|
|
ATE 24O136O1O91
|
|
BENDIX 0986479635
|
|
BENDIX O986479635
|
|
BLUE PRINT ADB114301
135.53 €
-20%
108.42 €
|
|
BLUE PRINT ADB1143O1
|
|
BREMBO 09992111
|
|
BREMBO O9992111
|
|
CAR 1421561
|
|
FERODO DDF1746
258.46 €
-20%
206.77 €
|
|
MINTEX MDC2330
|
|
MINTEX MDC233O
|
|
PILENGA V725
|
|
TRW DF6408S
130.38 €
-20%
104.3 €
|
|
TRW DF64O8S
|
|
ZIMMERMANN 150344920
|
|
ZIMMERMANN 15O34492O
|
|
BMW 34116771982
|
|
BMW 34116793243
|
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
