спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9105 |
| диаметър | 316 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 58,04 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 56,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17955
|
|
APEC braking DSK2858
|
|
ASHIKA 6007714
|
|
ASHIKA 6OO7714
|
|
ATE 24013002041
|
|
ATE 24O13OO2O41
|
|
BLUE PRINT ADS74327C
|
|
BLUE PRINT ADS74335
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
BREMBO 09A87011
|
|
BREMBO 09A87014
|
|
BREMBO O9A87O11
|
|
BREMBO O9A87O14
|
|
JAPANPARTS DI714
|
|
KAVO PARTS BR8230
|
|
MINTEX MDC2339
|
|
TRUSTING DF1218
|
|
SUBARU 26300AG000
|
|
SUBARU 26300AG001
|
|
SUBARU 263OOAGOO1
|
|
SUBARU 263OOAGOOO
|
| Subaru LEGACY IV (BL, BP) | 245 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 245 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 165 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV (BL, BP) | 150 коня | бензин |
