спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9107 |
| диаметър | 340 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 34,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2973
|
|
ATE 24013002301
|
|
ATE 24O13OO23O1
|
|
BREMBO 09A82920
|
|
BREMBO 09A82921
|
|
BREMBO O9A82921
|
|
BREMBO O9A8292O
|
|
JURATEK CIT150
|
|
JURATEK CIT15O
|
|
MINTEX MDC2542
|
|
CITROEN 4249F6
|
