спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9108 |
| диаметър | 328 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 73 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2968
|
|
BOSCH 0986499771
|
|
BOSCH O986499771
|
|
BREMBO 09B57011
|
|
BREMBO O9B57O11
|
|
MINTEX MDC2549
|
|
PILENGA V544
|
|
TEXTAR 34106787490
|
|
TEXTAR 341O678749O
|
|
TRW DF6220S
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
TRW DF622OS
|
|
BMW 34106787490
|
|
BMW 341O678749O
|
| BMW X3 (F25) | 258 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 258 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 313 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 184 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 306 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 184 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 245 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 136 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 143 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 163 коня | дизел |
| BMW X4 (F26) | 184 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 245 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 306 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 190 коня | дизел |
| BMW X4 (F26) | 258 коня | дизел |
| BMW X4 (F26) | 313 коня | дизел |
