спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9109 |
| диаметър | 340 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 49,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2867
|
|
ATE 24013002251
|
|
ATE 24O13OO2251
|
|
BOSCH 0986479734
|
|
BOSCH O986479734
|
|
MINTEX MDC2253
|
|
PILENGA V218
|
|
TEXTAR 92229803
|
|
TEXTAR 922298O3
|
|
TRW DF6124S
97.66 €
-20%
78.13 €
|
|
VW 1K0615301AD
|
|
VW 1KO6153O1AD
|
|
VW 3C0615301C
|
|
VW 3CO6153O1C
|
